⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒
Дистанційне керування 4-х канальне, радіоканал 315 МГЦ.
Універсальний модуль дистанційного керування (далі ДК) по радіоканалу, та імпульсним інтегрованим блоком живлення. Модуль, навчається, працює з будь-якими пультами ДУ які мають кодер SC1527 або SC2262. Кодер SC1527 - кожен пульт має власну унікальну фіксовану адресу, і його неможливо міняти, його заносять у чіп на заводі. Кодер SC2262 - не має своєї унікальної адреси із заводу, але його можна задавати самому, для цього не потрібен програматор, для цього треба просто відкрити корпус пульта і на платі запаяти відповідні доріжки, вони й зададуть унікальну адресу. У пам'ять модуля можна занести до 8 пультів ДУ з унікальними адресами, або використовувати в "перемішку" і з кодерами 2262, задаючи одну і ту ж адресу на інші пульти, тоді загальна кількість пультів може бути будь-яке.
Метод навчання модуля. Для входу в режим навчання необхідно натиснути і утримувати кнопку "Навчання", при цьому з періодом у 1 секунду буде послідовно вмикатися реле кожного каналу, а світлодіоди показувати яке конкретно реле включено. Кожен світлодіод відповідає каналу (реле). Для вибору потрібного каналу кнопку необхідно відпустити в той момент, коли увімкнено відповідний світлодіод. Після відпускання кнопки світлодіод залишається увімкненому стані, і пристрій буде готовий до запису. Якщо ви випадково увійшли в режим навчання або вибрали не той канал, то вийти з цього режиму можна короткочасним натисканням кнопки "Навчання".
Для ініціалізації навчання необхідно натиснути одну з кнопок пульта керування на пульті (будь-яку A, B, C, D), яка керуватиме вибраним каналом. Приймач отримає переданий код і запише його на згадку про мікроконтролера, світлодіод при цьому вимкнеться і пристрій вийде з режиму навчання. Потім необхідно відразу перевірити, чи успішно пройшло навчання. Для цього натискаємо запрограмовану кнопку на пульті керування, внаслідок чого повинні ввімкнутися світлодіод та реле вибраного каналу. Якщо пристрій не реагує на пульт, проводимо навчання ще раз. Аналогічно програмуємо інші кнопки. Всього в пам'ять мікроконтролера можна записати до 8 пультів, що мають різну адресу (код, що передається при натисканні кожної кнопки).
Очищення (стирання) пам'яті зберігання кодів пультів керування здійснюється наступним чином. Спочатку необхідно увійти до режиму навчання будь-якого каналу. Потім повторно натиснути кнопку "Навчання" та утримувати її не менше 5 секунд. Після цього часу вмикатиметься всі реле разом зі світлодіодами, після чого кнопку можна відпустити, світлодіоди погаснуть, реле повернуться у вихідний стан і пам'ять буде повністю очищена.
Порядок роботи. Для включення будь-якого каналу необхідно натиснути та відпустити відповідну кнопку пульта дистанційного керування. Вимикається канал натисканням на цю кнопку. Необхідно враховувати, що якщо тривало утримувати кнопку натиснутою, стан каналу кожні 2 секунди буде змінюватися на протилежне. Усі канали управляються незалежно друг від друга.
Модуль можна замовити без пульта, купивши їх в іншому місці в інтернеті.
Технічні характеристики:
Живлення модуля, від: 220V, вбудований.
Управління: Від будь-якого ДК (кодер SC1527 або SC2262)
Несуча частота приймача: 315MHZ
Макс. кількість пультів поміщаються в МК: 8 (унікальних адрес)
Прив'язка до пультів дистанційного керування: За допомогою кнопки "Навчання"
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Індикація стану каналів: Є, Червоний світлодіод
Чутливість сигналу: до 100 метрів
Режими роботи: Тригерний, з фіксацією
Блок живлення: Вбудований, імпульсний
Максимальний струм, що комутується: 10 А.(2200 Ватт- 220V)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 85х50х25
Артикул: 4RF
Комплектація: Зібраний модуль, інструкція. *Пульти дистанційного керування поставляються при потребі.