Модуль для автоматизації відчинення-зачинення воріт. 315Mhz IC2262/2272
Артикул: 315_3F

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль для автоматизації відчинення-зачинення воріт. 315Mhz IC2262/2272. 

Пристрій призначений для керування електроприводом виконавчого пристрою, що виконують дію відкриття та закриття будь-якого механізму, що приводиться в рух за допомогою електродвигуна (схема підключення ел.двигуна до модуля показана на малюнках). Особливість даного модуля в тому, що він може працювати як самостійний пристрій для відкриття-закриття механізмів в ручному режимі за допомогою кнопок на модулі, а також до цього пристрою можна легко додати бездротове дистанційне керування за допомогою поширених модулів YK04 IC2262/2272 працюючі на частоті 315MHz, бувають і на 433MHz. Поєднання двох модулів найпростіше: Підключаємо приймач у гніздо модуля. Після цього можна керувати з двох точок, вручну, і від пульта. Пульт та приймач мають можливість кодувати сигнал, можна задати свою адресу (код). Можна задати 6561 комбінацій адрес (кодів). До приймача можна підключити будь-яку кількість пультів, головне прописати той же код, що був прописаний у приймачі. Приймач і пульт мають низьку вартість і продаються окремо від модуля.
Підключається модуль, як зазначено на зображенні.
Що вміє модуль:
1. Модуль вміє автоматично зупиняти рух механізму закриття – відкриття, після досягнення будь-якої кінцевої точки, тип контактів кінцевиків NO (нормально відкриті).
2. Рух механізму можна зупинити у будь-якій точці, а потім відновити рух далі.
3. Є і авто-реверс.
4. Передбачена функція автоматичної зупинки руху, після закінчення 60-ти секунд якщо не спрацював "кінцевик" (функція працює в обидві сторони, а також можна замовити потрібні тимчасові значення!).
5. Якщо спрацював "кінцевик", то в той бік, де він спрацював, більше не приймається команда на рух, а тільки в протилежне.
6. Є функція для підключення фотоелементів безпеки на перетин, а також до цього гнізда можна підключити кінцевик дверей для ролетних воріт, щоб при відкритих дверях не починати рух. Управління плюсом. Контакти кінцевика NO (нормально відкриті).
7. Низьке споживання електроенергії.
8. Компактні розміри.
9. Призначення кнопок на пульті: A – рух в одну сторону, B – рух у зворотний бік, D – Стоп, C – не використовується.

Технічні характеристики:
Живлення, В: 12V
Управління: Ручне або з пульта
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Виходи: Релейні
Максимальний струм, що комутується: до 10А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 62х51х22

Артикул: 315_3F

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.
PS: Модуль YK04 315Mhz IC2262/2272 в комплект не входить, але при потребі продаються. При замовленні уточніть, яка комплектація потрібна! Джерело живлення (до комплекту не входить).