Модуль керування рулонних штор, 315Mhz IC2262/2272.
Артикул: 315

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Модуль керування рулонних штор, 315Mhz IC2262/2272. 

Пристрій призначений для керування електроприводом виконавчого пристрою, що виконують дію відкриття та закриття будь-якого механізму, що приводиться в рух за допомогою електродвигуна постійного струму, наприклад рулонних штор, тканинних штор, виїзд телевізора і т.д. Особливість даного модуля в тому, що він може працювати як самостійний пристрій для відкриття-закриття вищеописаних механізмів у ручному режимі. А також до цього пристрою можна дуже легко додати бездротове дистанційне керування за допомогою поширених модулів YK04 IC2262/2272, що працюють на частоті 315Mhz, бувають і на 433Mhz. Поєднання двох модулів найпростіше: Підключаємо приймач у гніздо модуля. Після цього можна керувати з двох точок, вручну, і від пульта. Пульт та приймач мають можливість кодувати сигнал, можна задати свою адресу (код). Можна задати 6561 комбінацій адрес (кодів). До приймача можна підключити будь-яку кількість пультів, головне прописати той же код, що був прописаний у приймачі. Приймач і пульт мають низьку вартість і продаються окремо від модуля.
Підключається модуль, як зазначено на зображенні.
Що вміє модуль:
1. Модуль вміє автоматично зупиняти рух механізму закриття після досягнення будь-якої кінцевої точки.
2. Рух механізму можна зупинити у будь-якій точці, а потім відновити рух далі.
3. Присутня і авто-реверс (Припустимо ви опускаєте штору, і з якоїсь причини вам знадобиться підняти штору не дочекавшись спрацьовування геркона або скасування команди з пульта, ви можете натиснути на клавішу що відповідає за команду вгору, мікроконтролер сам скасує раніше введену команду).
4. Передбачена функція автоматичної зупинки руху, через 60-ти секунд якщо не спрацював "кінцевик" (функція працює в обидві сторони).
5. Якщо спрацював "кінцевик", то в той бік, де він спрацював, більше не приймається команда на рух, а тільки в протилежне.
6. Низьке споживання електроенергії.
7. Компактні розміри.
8. *Опціонально можна розширити можливість, і додати додатковий модуль для відкриття штор у світанку, і закриття при сутінках.
Реверс руху електромотора зроблена за класичною схемою, і здійснена на базі двох реле, які інвертують живлення.
9. Призначення кнопок на пульті: A – рух в одну сторону, B – рух у зворотний бік, D – Стоп, C – не використовується.

Технічні характеристики:
Живлення, В: 7V-24V
Управління: Ручне або з пульта
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Вихід: 1 (Інвертуючий живлення: + - , - + )
Максимальний струм, що комутується: 10А
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 60х55х22

Артикул: 315

 

Комплектація: Зібраний модуль, інструкція.
PS: Модуль YK04 315Mhz IC2262/2272 в комплект не входить, але при потребі продаються. При замовленні уточніть, яка комплектація потрібна!