Комплект двоканального дистанційного керування.
Артикул: 2IR

⇐ ГОЛОВНЕ МЕНЮ ⇒

Комплект двоканального дистанційного керування.

Пропоную готовий комплект для вирішення різних завдань з дистанційного керування, в комплектації до модуля йде маленький пульт, але модуль можна замовити і без пульта, тому що даний модуль можна "Навчити" до будь-якого Вашого побутового пульта від (телевізора, радіо, МР3 плеєра, DVD ітд), який працює за протоколом RC5, більшість пультів працює у цьому протоколі. Після навчання модуля до пульту, код кнопок запишуться у енергонезалежної частини пам'яті мікроконтролера і не зітруться у разі вимкнення електрики. У будь-який момент модуль може бути "навчений" під інший пульт за потреби. Приклад підключення модуля показаний на малюнку, щоб спростити подачу фази або нуля на центральні контакти реле, були нанесені спеціальні доріжки на платі, але доріжки не з'єднані до кінця, якщо ваша схема підключення і цілі використання модуля відрізняються від мого задуму. Якщо силові доріжки не з'єднувати у зазначених місцях – то контакти реле залишаються універсальними.

Дві кнопки на пульті дистанційного керування працюють з двома реле. Залежно від наявності перемички існує два режими роботи: З фіксацією (тригерний) - перемичка на місці, і без фіксації (на утриманні) - перемичка відсутня.
Запам'ятовування клавіш пульта дуже просто: натисніть кнопку "навчання" світлодіод загориться, тепер натисніть дві кнопки на пульті дистанційного керування поспіль, для кожної кнопки світлодіод блимає, що і свідчить про запис кнопок.

Модуль можна замовити і без пульта, і заощадити трохи ... Ще за бажанням клієнта можна IR приймач сигналів зробити на шлейфі, щоб модуль можна було ховати в зручному місці, а маленький приймач вивести назовні.

Технічні характеристики:
Живлення модуля, від: 220V, вбудоване.
Управління: Від будь-якого ДУ (RC5)
Пам'ять: Енергонезалежна (FLASH)
Кількість записів кодів з пульта: 100000
Запис у енергонезалежної частини пам'яті: За допомогою кнопки "Навчання"
Індикація стану: Червоний світлодіод
Чутливість сигналу: 10-15 метрів
Режими роботи: Два режими - З фіксацією та без
Максимальний струм, що комутується: 10 А.(2200 Ватт- 220V)
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм: 55х48х20

Артикул: 2IR

 

Комплектація: Зібраний модуль, пульт, інструкція.